Wszystkie DZIECI nasze są!
Obchody Dnia Dziecka 2026
1 czerwca w naszej szkole uczniowie zamiast uczestniczyć w lekcjach, wzięli udział w grze terenowej przygotowanej przez nauczycieli. 10 drużyn, składających się z przedstawicieli klas I–VIII, miało za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów na przygotowanych przystankach. Uczniowie musieli wykazać się:
wiedzą o zdrowiu i bezpieczeństwie,
znajomością patrona szkoły,
wiedzą przyrodniczą,
umiejętnościami matematycznymi,
znajomością państw europejskich,
językiem angielskim,
znajomością frazeologizmów i przysłów,
umiejętnością rozwiązywania kalamburów i zagadek, ![]()
sprawnością fizyczną. Zabawa przebiegała w sympatycznej i koleżeńskiej atmosferze, a sprzyjała jej piękna, słoneczna pogoda. Po zakończeniu gry wyłoniono trzy najlepsze drużyny.
Następnie w Centrum Edukacji Ekologicznej rodzice przygotowali dla wszystkich pyszne kiełbaski z ogniska. Dzień Dziecka 2026 był czasem spędzonym aktywnie, radośnie i w doskonałych humorach. Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w organizację naszego święta. Dzięki Państwa pomocy ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen radości. Dziękujemy za życzliwość, obecność i niezawodną pomoc.
Naszym Uczniom życzymy natomiast, aby każdy dzień przynosił Wam wiele powodów do uśmiechu, nowych przyjaźni, ciekawych przygód oraz spełnienia marzeń. Niech dziecięca radość i energia towarzyszą Wam każdego dnia!
Tekst: B. Kacprzak