Strona główna/Aktualności/Dzień dziecka w naszej szkole

Dzień dziecka w naszej szkole

W poniedziałek 1 czerwca w naszej szkole będziemy świętować Dzień Dziecka. Uczniowie wezmą udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i rodziców. Wszyscy uczniowie z klas I- VIII wezmą udział w grze terenowej, która będzie przebiegała zgodnie z następującym planem:
8.00 – zbiórka na placu szkolnym, zajęcie miejsca przy odpowiedniej drużynie
8.00 - 8.30 - przypomnienie zasad zabawy, przejście do przystanków.
9.00 - 11.30 – gra terenowa z 10 przystankami na trasie Szkoła- Orlik
11.30 – zakończenie zabawy terenowej
11.30 – 12.00 obiad dla uczniów korzystających ze stołówki.
12.00 - 13.30 - spotkanie w Centrum Edukacji Ekologicznej (grillowanie, śpiewanie piosenek, podsumowanie gry terenowej).
Wszyscy uczniowie przychodzą w strojach sportowych, przynoszą dla siebie wodę do picia w czasie gry terenowej, mile widziane będą także nakrycia głowy przez słońcem i okulary przeciwsłoneczne. W tym dniu uczniowie przychodzą bez plecaków, ale w dobrym humorze i gotowi na świetną zabawę.

Tekst: Marta Lis

do góry